Про хвойні рослини Про хвойні рослини Feed

Про хвойні рослини

ВИРОЩУВАННЯ

Краще починати вирощувати дерево з дуже раннього віку, а не висаджувати дорослі рослини, які досягли великих розмірів, - їм знадобиться тривалий час на відновлення після перенесеного стресу. При правильній посадці і відповідних умовах 5-6-річні саджанці добре приймуться, а в наступні два роки дадуть хороший приріст.
Хвойні потрібно обов'язково пересаджувати з непошкодженою кореневою грудкою землі.
Оптимальний субстрат для посадки хвойних складається з рослинної землі, торфу, піску (1: 1: 1). В яму слід додати опалу хвою, зібрану в лісі, це додасть грунту необхідну кислотність.
Після посадки рослину обов'язково поливають (навіть при посадці у вологий грунт), оскільки полив забезпечує щільне прилягання грунту до коріння. Орієнтовна норма поливу: на одне дерево - 25 л води; на один кущ - 12 л.
Більшість хвойних рослин не скидають хвою на зиму і можуть втрачати декоративність, оскільки під вагою снігу їх гілки часто ламаються. Тому взимку, після сильних снігопадів, потрібно струшувати з гілок сніг. Знову посаджені хвойні дерева і чагарники потрібно по можливості захистити від морозу і сонячних опіків.
Обрізка хвойних дерев потрібна щорічно: санітарна обрізка відмерлих, зламаних, замерзлих гілок, формуюча обрізка крони, декоративна стрижка.Показано з 0 по 0 із 0 (всього 0 сторінок)