Про капусту Про капусту Feed

Про капусту

ВИРОЩУВАННЯ КАПУСТИ

Як правило, капусту вирощують розсадним способом, особливо ранні сорти. Так, в східній частині Європи насіння для розсади капусти починають висівати вже з кінця січня - з початку лютого. Готову розсаду висаджують у відкритий грунт одночасно з сівбою ранніх зернових (для ранніх сортів капусти) з другої половини березня до початку квітня. Урожай капусти збирають вибірково, тобто якщо головки рослин стають твердими і досягають стиглого нормального розміру.

За оптимальних умов навколишнього середовища і наявності необхідних добрив (аміачної селітри, карбаміду та інших) можна отримати додатковий, другий урожай капусти. Щоб домогтися цього, потрібно відразу після збирання першого врожаю вносити азотні добрива з розрахунку 25 г аміачної селітри на 15 рослин. У пучках листя слід залишити по кілька пророслих бруньок, а решта видалити.

Пізні сорти городньої капусти можна вирощувати безрассадним способом, при цьому, щоб отримати хороші і дружні сходи, гнізда з насінням необхідно мульчувати, закривати поліетиленовою плівкою і т. Д. Якщо цього не зробити, то навіть під час короткочасної посухи паростки можуть не зійти.


  • Капустяна тля;
  • Капустяна муха;
  • Хрестоцвіті блішки.
0 коментарів

  • Кіла капустяна;
  • Пероноспороз;
  • Фузаріоз;
  • Мозаїка капусти.
0 коментарів

Навесні, в період активного формування зеленої маси, білокачанній капусті потрібен азот, під час утворення і нарощування качана - калій і фосфор. Вносити добрива під капусту у вигляді підгодівлі треба починати вже в період вирощування розсади. Зазвичай для цього застосовують мінеральні добрива. Для підвищення врожайності капусти в нашому інтернет-магазині представлені відмінні добрива, такі як: «Vita-Stim» і «Плантатор» для різних фаз розвитку і росту рослини (початок вегетації, цвітіння, зав'язь, ріст плодів і дозрівання плодів). Обробляти необхідно згідно з інструкцією і використовуючи дані добрива за періодами вегетації рослини.

...
0 коментарів

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)