Котофеіч 200 г (гранули в банці для знищення щурів та мишей)

  • Модель: 1-
  • Наявність: Нет в наличии
  • 20.00грн.Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.

Котофеіч 200 г (гранули в банці для знищення щурів та мишей)

Родентицидний засіб у вигляді гранульованої дуплет приманки з привабливий для знищення щурів і мишоподібних гризунів в житлових і нежитлових приміщеннях, а також сільськогосподарських угіддях і на присадибних ділянках.

Діюча речовина: бродіфакум 0,05 г / л

Препаративна форма: дуплет-гранула.

Механізм дії: кишкова дія.

Отрута для щурів «Котофеіч» має отруйну дію навіть на «стійких» до інших препаратів мишей і щурів, володіє муміфікують ефектом завдяки спеціальним компонентам.

Ефективність: загибель гризунів настає через 3-5 днів після поїдання суміші, переважно на відкритому місці.

Рекомендації щодо застосування: в закритих приміщеннях засіб розкладають в кількості 20-50 г на підкладку з поліетилену або картону, розміщуючи в місцях проживання гризунів на відстані 3-15 метрів одна від одної, в залежності від чисельності та виду гризунів. Повторне застосування через 7-14 днів. Припинити розкладання суміші, коли вона залишиться недоторканою гризунами.

На сільськогосподарських угіддях та присадибних ділянках суміш вагою 25-50г закладають в кожну нору, засинаючи вхід землею. Норма витрати в сільському господарстві 1-1,5 кг / га. Повторне застосування суміші - при появі нової популяції гризунів. Своєчасно додавати засіб, не допускаючи його повного поїдання.

Уникати дотику до засобу голими руками в зв'язку з відлякуванням гризунів людським запахом.

Запобіжні заходи.

Засіб розкладати і зберігати в недоступному для дітей і домашніх тварин місці. Не торкатись до засобу незахищеними руками. Викладати засіб за допомогою пінцета або руками в гумових рукавичках. У разі забруднення шкіри засобом, слід ретельно промити це місце водою з милом. Під час роботи із засобом не пити, не їсти і не курити. Після закінчення робіт зібрати залишки кошти, упаковки, трупи гризунів спалити або закопати в землю на глибину 0,5 м. При попаданні засобу в шлунок слід звернутися до лікаря. Протиотрута - вітамін К.

Кількість 200 г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари