Щюряча смерть №1, 200г.

  • Модель: 00740
  • Наявність: На складі
  • 10.50грн.Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.

Щюряча смерть №1, 200г.

Щюряча смерть №1  включає в себе виключно натуральні інгредієнти - борошно, соняшникова олія, цукор, спеціальні ароматизатори, тому гризуни віддають перевагу приманці ніж звичайнії їжі. До складу введені протимікробний і антигрибковий препарати, завдяки яким вона не втрачає своєї ефективності і привабливості тривалий час (гарантований термін придатності - 24 місяці). Приманка не розрахована на нецільових тварин.
 
Склад і форма випуску препарату Щюряча смерть №1
Готова до застосування отруєна приманка, яка містить в якості діючої речовини 0,005% бродіфакум. За зовнішнім виглядом засіб «Щюряча смерть №1» є тістоподібну масу темносинього або червоного кольору, упаковану в пакетики з фільтрувального паперу вагою 12,5 грам. Фільтрувальний папір добре пропускає запахи, але перешкоджає проникненню вологи, що дозволяє приманці працювати у вологих умовах (водостоки, каналізації і т. Д.).
 
Фармакологічні властивості препарату Щюряча смерть №1
Діюча речовина бродіфакум за ступенем токсичності відноситься до родентицидів другого покоління. Бродіфакум 0,25% розчин (сировина для отримання приманки) по токсичними властивостями помірно небезпечний при введенні в шлунок: ЛДбо для щурів становить 159 -173 мг / кг, для мишей -316 мг / кг (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007- 76). Володіє вираженими кумулятивними і шкірнорезорбтівними властивостями. Засіб Щюряча смерть №1 за параметрами гострої токсичності відноситься до IV класу малонебезпечні з'єднання. ЛДбо при введенні в шлунок білим пацюкам становить 10 г / кг. Засіб не має гажнорезорбтівним і місцевим дратівливим дією. Інгаляційної небезпеки не представляє. Кумулятивні властивості різко виражені. Засіб викликає 100% загибель щурів і 90% загибель мишей протягом 4 - 8 діб.
 
Дози і спосіб застосування препарату Щюряча смерть №1
Отрута Щюряча смерть №1 розкладати під укриттям в спеціальних або пристосованих для цього ємностях з картону, поліетилену або жерсті пінцетом (щоб виключити <людський запах>) по пакетику для мишей, 2 - 3 пакетики для щурів в місцях заселення гризунів, поблизу їх нір, на шляху пересування, вздовж стін. Закладати через 2 15м в залежності від виду та чисельності гризунів. Протягом майже 7- 10 днів здійснювати контроль за поїданням препарату і там, де він з'їдений, обов'язково заповнювати до початкового об'єму. Припинити розкладання кошти тоді, коли вона залишається незайманою гризунами. Гризуни починають гинути через за 4 дні. Остаточний ефект настає через 6 - 10 днів. Залишки кошти, непридатні для повторного використання, разом з ємностями підлягають знищенню (спалюванню) або захоронення. Трупи гризунів необхідно зібрати і також знищити;
 
Кількість 200г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Щюряча смерть №1, 200г.
Є в наявності

10.50грн.