Щюряча смерть №2, 200г.

  • Модель: 1-
  • Наявність: Нет в наличии
  • 15.00грн.Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.
Щюряча смерть №2, 200 г:  засіб для знищення сірих і чорних пацюків, ховрахів, полівок, а також будинкових мишей в житлових, нежитлових і промислових приміщеннях, сільськогосподарських угіддях та полях. Завдяки унікальній технології змішування інгредієнтів виходить однорідний за складом і зовнішнім виглядом ароматизований, тістоподібний продукт. 
 
Переваги:
  • Приманка складається з натуральних інгредієнтів: борошно, соняшникова олія, цукор, спеціальні ароматизатори, тому гризуни віддають перевагу приманку звичної їжі. 
  • Гризунів залучають особливі речовини, що знаходяться в складі, вони гинуть, не викликаючи жодних підозр у родичів. 
  • Засіб викликає загибель мишей і щурів протягом 4-8 діб.
  • Через випробовується задухи гризуни виходять з укриттів і гинуть не в норах, під підлогами, а за межами приміщення, на відкритому місці. 
  • Безпечно для людини, домашніх і с / г тварин, а також птахів і бджіл. 
 
Застосування: 
Приманку слід розкласти під укриттям в спеціальних або пристосованих для цього ємностях з картону, поліетилену або жерсті. Не торкатись до приманки голими руками, щоб не відлякувати гризунів людським запахом, можна за допомогою пінцета. У місцях заселення гризунів, поблизу їх нір, на шляху пересування, вздовж стін. 
 
Норма витрати для мишей: 1 пакет, для щурів: 2-3 пакетика. Закладати з проміжком через 2-15м, в залежності від виду та чисельності гризунів. Протягом 7-10 днів здійснювати контроль за поїданням кошти і там, де вона з'їдена, обов'язково заповнювати до початкового об'єму. Припинити розкладання кошти тоді, коли вона залишається незайманою гризунами. Гризуни починають гинути через 3-4 дня. Остаточний ефект настає через 6-10 днів. Залишки кошти легко забирається після застосування і не вимагає спеціальної утилізації, досить закопати або спалити їх.
 
Кількість 200г

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Щюряча смерть №2, 200г.
Немає в наявності

15.00грн.