Гербіцид Зенкор 100 гр Байер

  • Модель: 00513
  • Наявність: Нет в наличии
  • 150.00грн.Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 2.
Зенкор: Високоеффектівний системний гербіцид для боротьби з дводольними та злаковими бур'янами при вирощуванні картоплі, томатів, люцерни та сої. Зенкор - гербіцид, який діє як через листя, так і через грунт. Знищує бур'яни, які вже зійшли, а також ті, що проростають. Раннє знищення бур'янів сприяє тому, що тільки культурні рослини одержують поживні речовини, воду і світло для безперешкодного розвітку.Зенкор - високоефективний проти дводольних бур'янів - щириці, волошки синьої, лободи білої, рутки лікарської, зябра звичайного, ромашки, горця, портулаку городнього, чортополох жовтоцвітного, гірчиці польової, осоту городнього, зірочника середнього - і проти однодольних бур'янів - лисохвіст польовий, вівсюга, курячого проса, селянського проса, райграса, миші.
 
Застосування:
  • Картопля: однорічні дводольні та злакові бур'яни - 5-15 г на 5 л води (на 1 сотку). Обприскування грунту до появи сходів культури.
  • Томати розсадні: однорічні дводольні та злакові бур'яни - 11-14 г на 5 л води (на 1 сотку). Обприскування грунту до висадки розсади.
  • Томати безрозсадні: однорічні дводольні та злакові бур'яни - 7 г на 5 л води (на 1 сотку). Обприскування в фазі 2-4 листків культури.
  • Люцерна другого року: однорічні дводольні та злакові бур'яни - 0,75-1 кг / га. Обприскування грунту до початку відростання культури.
  • Соя: однорічні дводольні та злакові бур'яни: 0,7 кг / га. Обприскування грунту до появи сходів культури.
Для забезпечення чистоти посівів культури до літа необхідно, щоб плівка гербіциду після обприскування  не була зруйнована внаслідок міжрядного обробітку грунту або інтенсивних опадів безпосередньо після обприскування. Ефективність препарату зростає при підвищенні температури повітря і грунту та досягяе свого оптимуму при 20-25 ° С.
 
 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Гербіцид Зенкор 100 гр Байер
Немає в наявності

150.00грн.