Престо Турбо 3 мл

  • Модель: 01397
  • Наявність: Нет в наличии
  • 6.00грн.Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 10.

Престо Турбо Інноваційний інсектицид для довготривалого захисту овочевих, зернових, баштанних культур, виноградників, плодових дерев, квітів, від широкого спектру шкідників.

1. Має яскраво виражену «нокаут» дію - масова загибель шкідників починається вже через 30 хвилин.

2. Завдяки двом діючим речовинам в складі, препарат однаково ефективно знищує сисних і листогризучих комах, а також шкідників, які ведуть прихований спосіб життя.

3. Престо контролює близько 100 поширених видів шкідників, включаючи щитівку і філоксеру.

4. З більшості інсектицидів відрізняється тривалим періодом захисту: 21-30 діб і більше.

5. Завдяки наявності двох діючих речовин з різними механізмами, підвищується ефективність і знижується ризик резистентності.

Тривалість захисної дії - більше 30-ти днів.

Механізм дії

Клотіанідін характеризується яскраво вираженими системними властивостями, легко поглинається кореневою системою і надземною частиною рослин, які не змиваються дощем. Протягом години речовина проникає в усі частини рослин і захищає навіть необроблені ділянки. Таким чином, захищаються і молоді пагони, що з'явилися вже після обприскування. Дорослі комахи та личинки колорадського жука починають гинути вже через 15-20 хвилин, або в результаті безпосереднього контакту з робочим розчином препарату або при поїданні оброблених рослин. Повна загибель шкідників настає протягом 1,5-2 годин.

Лямбда-цигалотрин - один з найефективніших діючих речовин для захисту від сисних і листогризучих шкідників, включаючи попелиць, жуків, гусениць на ячмені, бавовнику, картоплі, овочевих і фруктових культурах, озимому ріпаку, люцерни, рисі. Володіє контактною, кишковою і залишковою дією, а також відлякують властивостями. Швидко проникає через кутикулу комахи і впливає на його нервову систему, що протягом декількох хвилин призводить до припинення харчової активності, яка паралізує ефекту і загибелі шкідника протягом 24 год. Стабільний і не змивається дощем.

Рекомендації щодо застосування

Необхідну кількість «Престо» розвести відповідно до зазначених в таблиці норм. Робочий розчин використовувати в день приготування. Обробку проводити обприскувачем, в безвітряну суху погоду.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Переглянуті товари

Престо Турбо 3 мл
Немає в наявності

6.00грн.